Kış Lastiğinde Goodyear’ı Tercih Edenlere 1.416 TL’ye Varan Servis Fırsatı

0
320

Goodyear satış noktalarından 30 Ocak 2023’e dek Goodyear markalı, kış 17 inç ve üzeri binek, SUV veya seçili hafif ticari araç lastiklerinden tek seferde 4 adet satın alan tüketiciler, 1416 TL’ye varan servis kampanyasından yararlanma fırsatı bulacak.

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, havaların soğumasıyla beraber tüketicilerine çok avantajlı bir kış kampanyası sunuyor, üstün özelliklere sahip kış lastiklerini müşterileriyle çok özel bir kampanya ile buluşturuyor. Kampanya dahilinde Goodyear yetkili bayilerinden ve Goodyear satış noktalarından 30 Ocak 2023 tarihine dek Goodyear markalı, kış 17 inç ve üzeri binek, SUV veya seçili hafif ticari araç lastiklerinden tek seferde 4 adet satın alan tüketiciler, 1416 TL’ye varan servis kampanyasından yararlanma fırsatı bulacak.

Servis çekleri UltraGrip Cargo deseninde KDV dahil 708 TL, 17 inç ve üzeri kış lastikleri için KDV dahil 944 TL, 18 inç üzeri kış lastikleri için KDV dahil 1416 TL’lik indirim sağlayacak. Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketicilerin www.goodyearkampanya.com adresine tıklayarak veya SMS ile mesaj göndererek katılım koşullarını yerine getirmeleri ve aktivasyon formundaki başvuru adımlarını izleyerek istenen bilgileri doldurarak başvuruda bulunmaları yeterli olacak. Stoklarla sınırlı olan kampanya 30 Ocak 2023 tarihinde sona erecek ve kampanya ile ilgili detaylara www.goodyear.com.tr den ulaşılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz