Yükleme Alanlarının Dinamosu Komatsu Dizel Forklift Kampanyası

0
1394

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu, işletmelerin forklift ihtiyaçlarını bütçelerini zorlamadan karşılayabilmeleri için Komatsu FD30T-17 dizel forkliftleri, sene sonuna kadar avantajlı 3 seçenekle sunuyor.

Bir hizmet şirketi olarak faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu, müşteri odaklı yaklaşımıyla avantajlar sunmaya devam ediyor. Dayanıklılığı ve performansıyla yükleme alanlarının dinamosu Komatsu FD30T-17 dizel forkliftleri için fiyat ve ödeme kolaylığı sunduğu 3 opsiyonlu bir kampanya başlattı.

31 Aralık’a kadar devam edecek kampanyada Komatsu FD-30T-17 dizel forkliftler 27.500 €’dan başlayan fiyatlarla, 12 ay TL ya da 36 ay Euro bazında taksit ve 0 faiz avantajlarıyla ya da 6 bakıma karşılık gelen 3000 saat ücretsiz bakım hediyesiyle sunuluyor.

3 ton ağırlıktaki yükü 6 metre yüksekliğe kadar kaldırabilen Komatsu FD30T-17 uzun vadede sunduğu verimli çalışma, düşük bakım maliyeti ve yüksek performansı sayesinde kullandıkça kazandıran bir forklift olarak öne çıkıyor. Komatsu FD30T-17, dayanıklılık ve performansıyla olduğu kadar üstün manevra kabiliyetleri ile de tercih ediliyor. Tüm bakımları orijinal yedek parça ve Temsa İş Makinaları yetkili satış uzmanlığıyla gerçekleştirildiğinde uzun süre ilk günkü performansını sürdürerek, ikinci el satışlarında kolaylıkla yüksek değerde alıcı buluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz