61 GRAMLIK AĞIRLIKLA DÜNYAYI AYDINLATIYOR

0
1749

Hobi ya da profesyonelce olsun el işi yapanlar ve bu işlerle uğraşmayı sevenler bilir ki iyi bir aydınlatma oldukça önemlidir. Eğer aydınlatma koşulları ideal değilse ve detay iş yapıyorsanız, hem kullanışlı hem sağlam hem de esnek bir şekilde konumlandırılabilen bir aydınlatmaya ihtiyacınız var demektir. VARTA, işte bu konuda sizin için ideal çözüm olacak kompakt ve çok işlevsel Work Flex Multifunction Light F20R serisi el fenerlerini geliştirip üretti.

Work Flex Multifunction Light F20R, her açıyı mükemmel bir şekilde aydınlatmak üzere ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. IP54 sertifikalı, dirençli alüminyum, darbeye dayanıklı kauçuk ve plastik elementlerden üretilmiştir. Sağlam dış yüzeyi sayesinde toza, sıçrayan suya ve düşmelere karşı dayanıklıdır. Fener, sapının farklı noktalarında bulunan üç adet mıknatısı sayesinde tüm metal nesnelere de kolaylıkla takılabilir.

Kompakt, ve çok fonksiyonlu

‘Küçük ve kullanışlı’ kelimeleri, yeni Work Flex Multifunction Light F20R ile kelimenin tam anlamıyla yeniden ele alınıyor: Katlandığında bir kalemden daha kısa oluşu ile herhangi bir pantolon veya ceket cebine rahatlıkla sığıyor. Pratik klips sayesinde Work Flex Multifunction Light F20R’ı dilerseniz kemerinize takarak taşıyabilirsiniz. 180°’ye kadar katlanabilen, kademesiz olarak ayarlanabilen ışık başlığı, mükemmel açı sağlar ve üç farklı ışık modu sunar. Işık modları; başın ucundaki 20 metre menzil ve 50 lümenli, altı saate kadar kullanılabilen bir spot ışığı sağlar. 100 lümen ve 20 metre ışık aralığına sahip ana ışık ise  üç saate kadar optimum görüş imkanı tanır.  Fener kafasının alt tarafında, 100 lümen, 20 metre ışık aralığı ile üç saatlik çalışma süresine imkan tanıyan çok yönlü başka bir ışık kaynağı daha bulunur. Work Flex multifunction light F20R, esnek aydınlatma seçeneklerine ve kompakt formatına ek olarak yalnızca 61 gramlık ağırlığa sahiptir. Fener, şarj göstergesi düşük pil seviyesini gösterdiğinde fenerle birlikte verilen USB tip C kablosuyla kolayca şarj edilir ve kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale gelir.

Work Flex multifunction light F20R, profesyonel zanaatkarlar ve kendin yap hayranları için, alet kutusunun olmazsa olmazı, kompakt, çok yönlü ve sağlam bir yol arkadaşıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz