Türkmenistan Taşımacılık Hizmetleri

0
3928

  Türkmenistan nakliye konusunda firma aradığınızda doğru isim Saygınlar Nakliyat Türkmen nakliye konusunda uzmandır. Türkmenistan’ın tüm şehirlerine profesyonel ekibimiz ve şoförlerimiz ile taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimiz içerisinde full tır (komple tır), parsiyel nakliye, frigo nakliyat ve proje gibi seçenekleri sunarız. İSO 9001 Kalitesinde hizmetimize ulaşmak için iletişim bölümüzde yer alan telefon numaralarımız ve e-mail adreslerimizden destek isteyebilirsiniz. Türkiye’nin Uluslararası Nakliyat Firmaları arasında önemli bir aktör olan Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. Türkmenistan nakliye konusunda bilgi ve tecrübeye sahip güçlü firmadır.

Şoförleri, araçları ve eğitimli personellerimizle her zaman Türkmenistan nakliyesinde ön sırada yer aldık, yer Almayada devam edeceğiz. Her ürün bizim için değerlidir ve zamanında ciddiyetle ürünlerinizi taşırız. Türkmenistan nakliye firmaları içinde yer almamız müşterilerimiz için bir avantajdır.

Bizimle daha önce çalışan müşterilerimiz devamlı çalışmayı tercih ediyor. Bu tercih müşteri odaklı çalışmalarımız dolayısıyla oluyor. Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi son hızla devam ettiriyoruz. Türkmenistan taşıma yapmak için belli başlı belgelere firmalar ihtiyaç duyarlar. Bu belgeler C2, şoför vizeleri, araç sigortaları, Şoför sigortaları v.s. bu belgelerinin tamamını bünyemizde bulundururuz. Onun haricinde çeşitli kalite belgelerine de sahibiz. Biz işimizi ciddiye alırız. Bir iş yapılacak hakkı ile yapılması bizim için önemlidir.

Türkmenistan Başkenti Aşkabat’tır. Türkmen güzergahımız İran üzeri olup direk , aktarmasız taşımalarımız mevcut, filomuzda frigo , tenteli , lowbed araçlarımız bulunmaktadır.. Türkmenistan nakliye ortalama 8-10 gün transit süre.. İstanbul’da depomuz mevcut, parsiyel, kargo yüklemelerinizde yardımcı olabiliriz. Merkezimiz Hatay / Antakya’da tüm Türki cumhuriyetlerine ve Ortadoğu Arap ülkelerine karayolu ile nakliye hizmeti vermekteyiz..

Türkiye > Türkmenistan karayolu Nakliyelerinde uzman şoförlerimizle, kendi ÖZMAL araçlarımızla sürekli ulaşabileceğiniz numaralarımızla en uygun navlunlarla çalışmak isteriz…

Türkmenistan Proje Nakliye

 Bünyemizde bulunan özmal araçlarımızla proje taşımacılığı hizmetini sunarız. İnşaat projeleri, yerleşimleri yerleri, köprü, havalimanı gibi dev projelerde yıllık ve aylık olarak anlaşmalı olarak Türkmenistan proje nakliyesi yapıyoruz. Firmamızın özmal araçları CMR Sigortası güvencesi ile yüklerinizi güvence altında ulaştırıyoruz. Türkmen nakliye çalışmalarımızda TIR‘larımız ve personellerimiz İSO 9001 kalite güvencesi ve yönergeleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Türkmenistan Nakliye Güzergahları

 Türkiye’den ihracat ve transit taşımaları ABD Ambargosu nedeniyle bazı firmalar tarafından nakliye ihtiyaçları İran üzeri yapılmasını istememektedir. Gürcistan üzeri güzergah maliyetli olmasına rağmen Türkmenistan’a gidecek ürünlerin Gürcistan > Azerbaycan Bakü Limanı’ndan > Türkmenbaşı Limanı’na gitmektedir. Firmamız bu hattı kullanan ilk firmalar arasındadır. Şoförlerimiz Gürcistan Güzergahı üzerinde güvenilir yollarda seyir etmekte ve yüklerinizi güven içerisinde teslim etmektedir.

İran Üzeri Türkmenistan’a taşımalarda uygun navlunlarla hizmet sunuyoruz. İran güzergahı Türkiye’den ve transit gidecek ürünler için şöyledir: Türkiye > İran > Türkmenistan’dır.

Türkmenistan Daha Detaylı Bilgi için tıklayınız:

https://www.sayginlartransport.com.tr/turkmenistan-nakliye/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz