Özbekistan’a Saygınlar Nakliyat Lojistik Hizmetleri

0
8421

Modern ve son teknolojiyle donatılmış olan araçlar ile Özbekistan nakliye de Saygınlar Nakliyat olarak güvenilir bir hizmet verilmektedir. Karayolu taşımacılığı ile yapılacak olan nakliyelerde tüm belgelerin hazırlanması ve teslim noktasına kadar geçen süreçte ki organizasyon firma tarafından yönetilmektedir. Firma güvenli taşıma ilkesini, kendini belirlemiş olan ve hızlı bir şekilde mal yüklemesi boşaltması yapmaktadır.

 

Firma tüm taşımacılık İşlemlerinde gerekli olan belgelerin hazırlığında da kendi deneyimini ve profesyonelliğini kullanmaktadır. Taşıma komisyoncuları tarafından düzenlenmiş olan nakliyeci makbuzu, posta idaresi tarafından düzenlenen paket postası makbuzu, taşımacılıkta kullanacak olan tırın dolu ve boş ağırlığı gibi bilgilerinin yazdığı karnesi, ciro edilemez özelliğe sahip olan Fiata lisansı belgeleri ve karayolu taşımacılığında olmazsa olmaz CMR Belgesine sahiptir.

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Özbekistan parsiyel nakliye özellikle konteynır doldurulamayacak kadar az olan ürünlerde tercih edilen bir taşıma şeklidir. Saygınlar Nakliye olarak aynı güzergah üzerinde bulunan ve rota dışında olmayan yerler için parsiyel taşımacılık hizmeti verilmektedir. Parsiyel taşımacılık hizmeti hem taşıyıcı firma hem de taşıtan firmaya büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajların en başında maliyeti, bütçe hesaplaması gelir. Parsiyel taşımacılığın normal taşımacılık ile hiçbir farkı yoktur. Yine sigorta kapsamında ve firma güvenlik kapsamı altında kaliteli ve hızlı bir taşımacılıktır.

 

Özbekistan Frigo Nakliye

Soğuk taşıma olarak da adlandırılan Frigo taşımacılık da -26° kadar donatılmış araçlar ile Özbekistan frigo nakliyatları yapılmaktadır. Sadece dondurulmuş gıdalar değil eti balık ürünleri, peyzaj ürünleri, ilaç ya da kimyasal madde ile ilgili olarak taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Alanında uzman bir kadroya sahip olan Saygınlar Lojistik Türkiye’den Özbekistan’a yapılacak olan frigolu nakliye hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktadır. CMR sigortası kapsamında yapılmakta olan frigo taşımacılık hizmetlerinde teknolojinin her türlü kazanımları kullanılmaktadır.

Özbekistan Nakliye Fiyatları

Özbekistan’da yapılacak olan parsiyel, frigo, lojistik hizmetlerinde fiyat belirlemeleri yapılırken bazı kriterleri göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Bu kriterlerin en başında sevkiyatı yapılacak olan ürünün hangi cins nakliye yöntemi ile yapılacağı ve hacim ve boyutlarının hesaplanarak maliyetlendirmesinin yapılması gerekmektedir. En güvenilir ve fiyat olarak en avantajlı bütçeyi almak istediğinizde Saygınlar Nakliyat ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Özbekistan nakliye hizmetlerimiz hakkınzda blgi almak için tıklayın:

https://www.sayginlarnakliyat.com/ozbekistan-nakliye

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz