Kışın En Güzel Çözümü “Karcher Buz Kazıyıcı”

0
1088

Ticariturk  Karcher’in çok özel bir ürününü deneyimledi. Özellikle kış günlerinde yola çıkmadan sizi çok mutlu edecek harika bir ürün. Cam buzlanmasında keyfinizi yerine getiren Karcher Buz Kazıyıcı…

 

İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde aracımızın buzlanmış camlarını Karcher “EDI 4 Buz kazıyıcı” soğuk ve karlı havalarda buzlanan camları çizmeden temizliyor. Karcher’ ın EDI 4 buz kazıyıcı cihazı, don oluşumunda ve karlı havalarda buzlanan camların temizliğinde devrim yaratıyor. Özellikle araba sahiplerinin vazgeçemeyeceği Kärcher şarjlı EDI 4 buz kazıyıcı, buzları kazırken camları çizme endişesine son veriyor.

Biz de ürünü test ettik. Gerçekten işlevli mi? Kullanımı kolay mı?

Aracımızın bulunduğu bölge sabah karşı nemin don yapması sonucu sürekli bir buzlanma mevcuttu. Her gün yaşadığımız bu buzlanma sorunu için deneyimleme fırsatı bulduk. Karcher EDI 4 buz kazıyıcı şarjlı bir ürün. Şarjlı olması ve sessiz çalışması kullanım kolaylığı sunuyor.

Aracımızın hem camlarını hem kaporta kısmını temizledik. Gayet keyifli ve dikkat çekiciydi. Ön camımızı temizlemek sadece 1 dakikamızı aldı.

 

Ürünü yeni deneyimlediğimiz için bu kadar uzun sürdü. İkinci defa tüm camları temizlememiz 2 dakikamızı aldı.

Kullanımı kolay ve eğlenceli. Soğuk kış günlerinde buz kazıma cihazı ile arabanızın camından buzu parça parça kazımak gibi yorucu işlerden ve camlar çizilecek mi endişesi yaşamıyorsunuz.

 

Üstelik koruyucu kapağının yanı sıra modern, kompakt tasarımı ve şarj bataryası sayesinde Kärcher şarjlı EDI 4 buz kazıyıcının taşınması da saklanması da çok kolay.

Dönen diski ve 6 adet sağlam plastik bıçağı sayesinde tek bir hareketle cama yapışmış buzları söküp atan kompakt buz kazıyıcı, yuvarlak kenarları sayesinde cam yüzeylerde herhangi bir çizik oluşmasını da engelliyor. Sadece 550 gr ağırlığında.

Daha yoğun kış şartlarında ise bizleri hiç yormadan, camları buzdan arındıracağı için içiniz rahat.

Detaylı bilgi için BURAYA tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz