Isuzu, Okan Çoşkun Meşrubat’a 25 adet NPR 3D Teslimatı Gerçekleştirdi

0
2552

Yurt içi 6-16 ton kamyon pazarında liderliğini devam ettiren Anadolu Isuzu, yetkili satış bayisi  Çetaş Otomotiv tarafından meşrubat ve gıda sektörünün deneyimli isimlerinden Okan Coşkun Meşrubat’a NPR 3D serisi kamyon teslimatı yaptı.

Parkurundaki tüm araçları Isuzu olan ve toplam 70 adet Isuzu kamyonuyla hizmet veren Okan Coşkun Meşrubat, Avcılar’daki merkezinde düzenlenen törenle 25 adet NPR 3D ile filosundaki Isuzu ailesine yenilerini ekledi. Törene Okan Çoşkun Meşrubat Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Coşkun,  Genel Müdür Okan Bolkan  Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman, Satış Müdürü Atakan Gürler, Bayi Kanalı Yöneticisi  Arif Bugeker ve Filo ve Özel Müşteriler Yöneticisi Hamdi Toker Isuzu Çetaş Genel Müdürü Gülay Kökbaş, Satış Yöneticisi Haydar Romancı  katıldı.

 

Sn. Yusuf Teoman, “Çetaş bayimiz aracılığı ile yapılan bu teslimattan büyük mutluluk duyuyoruz. Okan Coşkun Meşrubat, filosuna kattığı araçlar için  bir kez daha Anadolu Isuzu’yu tercih etti. Çok eskilere dayanan ilişkimizi yeni teslimatlarımızla daha da güçlendirdik.

İş birliğimizi yeni projelerde de çözüm ortağı olarak devam ettireceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz