Turizm ve servis taşımacıları yine Sultan’ı tercih etti

0
1712

Sultan otobüsleri başkentin önde gelen üç farklı kurumunun tercihi oldu. TED Ankara Koleji, Bektaşlar Turizm ve Özsamet Turizm, yeni araç alımlarında Otokar’ı tercih etti. Toplam 27 Sultan otobüs törenle teslim edildi.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Sultan otobüsleri ile turizm ve servis taşımacılığında ilk tercih olmayı sürdürüyor. Tasarım ve teknik özellikleri ile Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Sultan’ın yeni teslimatları Ankara’da gerçekleşti.

otokar-ankara-teslimatlari-ted-koleji-1.jpgBaşketin köklü eğitim kurumlarından TED Ankara Koleji, 50 yılı aşkın süredir turizm, kurumsal ulaşım hizmeti, servis ve operasyonel filo hizmeti sunan Bektaşlar Turizm ve Ankara’da 18 yıldır öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetiyle ön plana çıkan Özsamet Turizm, personel ve servis taşımacılığında modern tasarımı ve ferah iç yapısıyla hem sürücüsüne hem de yolcusuna üst düzey konfor sunan Sultan’ı tercih eti.

Her koşulda en üstün performansı sağlayan ve Euro 6 çevreci motorunun yanı sıra düşük işletme giderleriyle her zaman kazanç vadeden Sultan’ın 27 araçlık filo teslimatı, Otokar Ankara Bayii Cansın Otomotiv tarafından gerçekleştirildi. TED Ankara Koleji filosunu 12 adet Sultan Comfort; Bektaşlar Turizm 3 adet Sultan Comfort ve 2 adet Sultan S; Özsamet Turizm ise 7 adet Sultan Mega, 2 adet Sultan Comfort ve 1 adet Sultan S ile güçlendirdi.

otokar-ankara-teslimatlari-bektaslar-turizm.jpgCansın Otomotiv’de düzenlenen teslimat törenine Otokar Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Erol Mertan, Cansın Otomotiv sahibi Ali Can Ünal, TED Ankara Koleji Ulaştırma Müdürü Alper Gülay, Bektaşlar Turizm yöneticisi Batuhan Bektaş ve Özsamet Turizm yetkilisi Seyit Ali Özkan katıldı. Öğrenci, turizm ve personel taşımacılığında kullanılacak 27 adet Sultan, düzenlenen törenin ardından Ankara’da hizmet vermeye başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz