TREDER satın aldığı yeni ofisinde hizmetlerini sürdürecek

0
248

Treyler sektörünün tek temsilcisi TREDER, dernek merkezi olarak kullanacağı yeni ofisine taşındı. Açılış törenine TREDER Başkanı Yalçın Şentürk ile TREDER Eski Başkanları Recep Serin ve Kaan Saltık da katıldı.

TREDER ofis satın alarak dernek merkezini buraya taşıdı. Kurtköy’deki yeni ofisin açılışı 30 Mart’ta yapıldı. Ofisin hizmet vermeye başlaması nedeniyle özel bir tören düzenlendi. TREDER Başkanı Yalçın Şentürk açılışta yaptığı konuşmada, “TREDER Ailesi olarak birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek devam ettiriyoruz. Yeni ofisi satın almamız için üyelerimiz büyük özveri gösterdiler ve yaptıkları bağışlarla önemli katkı sağladılar. Meslektaşlarıma, gösterdikleri özveri ve verdikleri destekten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Dernek çalışmalarımızı bir üst seviyeye çıkarmamızda yeni ofisimizin bize güç vereceğine inanıyorum.

Sektörümüze hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

TREDER Mart ayı yönetim kurulu toplantısını da yeni yönetim merkezinde gerçekleştirdi. Yeni ofiste gerçekleşen ilk toplantıda, sahtecilik ve kamu ile ilgili yapılan çalışmalar görüşülürken, yaşanan tedarik sorunları gündeme taşındı.

TREDER yeni merkez adres:

Osmanlı Bulvarı No: 9 Volume Binası Kat:3 Daire:57 Kurtköy

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz