TIRSAN’dan LOGITRANS Fuarı’na Tam Destek

0
9304

   İstanbul Fuar Merkezi’nde 10. Hol, Stand 220’de müşterilerini ve sektör paydaşlarını ağırlamaya hazırlanan Tırsan, fuarın Avrupa ve Asya arasındaki tedarik zincirlerinde iş ilişkilerini kurabilmek ve Avrasya bölgesindeki iş bağlantılarını güçlendirme hedefine, hem uluslararası deneyimi ve bilgi birikimi, hem müşterilerinin rekabetçiliğini artıran ürünleriyle hem de Avrupa’nın en geniş ürün gamı ile destek olacak.

Tırsan, Çözüm Odaklı Ürün Gamı ve Genel Kargo Taşımacılığına Özel Lansman Aracı ile Logitrans Fuarına Damgasını Vuracak

Türkiye’nin öncü pazar lideri ve kendi teknolojisini üreterek Türkiye ihracatında treyler sektörünü zirveye taşıyan Tırsan, Almanya’da sürekli katıldığı Transport Logistic Fuarının Türkiye bacağında, özel süspansiyon sistemi ile midilli ve yarı midilli çekicilerle uyumlu kullanım sağlayan ve filo yönetiminde operasyonel esneklik uzmanı Tırsan Tenteli Perdeli T.SCS MR aracını sergileyecek.

Fuar açılış günü ayrıca Tırsan, Türkiye genel kargo nakliyesini bir adım daha ileriye taşıyacak yeni bir aracı lanse edecek. Toplam sahip olma maliyeti ve CO2 salınımının azaltılmasında rakipsiz yeni aracı, 10 Kasım Çarşamba günü bir etkinlik ile taşımacılık sektörüne tanıtılacak.

Tırsan Perdeli Multi Ride Araç Özellikleri

Tırsan Perdeli Multi Ride treylerler standardında, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, yan kapaklarla da kullanılmaya elverişli televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir. T.SCS MR aracı uluslararası taşımacılığa olanak sağlayan gümrük mevzuatına uygundur.

Araç, sahip olduğu 7,2 ton taban dayanımı yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır. Ayrıca intermodal taşımacılıkta Türkiye’nin öncüsü Tırsan, T.SCS MR treyler için Tren Yükleme opsiyonu sunmaktadır.

Tırsan Perdeli Multi Ride, ihtiyaç ve tercihlerinize uygun şekilde operasyonlarınızda verimlilik, yük güvenliği ve fonksiyonelliği artıran geniş opsiyon seçenekleriyle de müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz