PROMETEON TÜRKİYE, İş Ortakları Toplantısında Prof.Dr. Emre ALKİN’i Ağırladı

0
605

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, bugünü ve geleceği değerlendirmek, iş ortakları ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak üzere “Prometeon Online” adı altında iş ortakları toplantılarını başlattı. İlk toplantı akademisyen, ekonomist ve yazar Prof. Dr. Emre Alkin’in katılımıyla gerçekleştirdi.

Prometeon Türkiye, yeni dönemdeki yol haritaları için fırsatları ve riskleri değerlendirmek, yeni stratejilere ışık tutacak görüşleri uzmanların ağzından dinlemek amacıyla gerçekleştirdiği iş ortakları toplantılarının ilkini 13 Mayıs 2020 Çarşamba günü Prof. Dr. Emre Alkin’in katılımıyla online olarak hayata geçirdi.

‘Prometeon Online’ adı altında gerçekleştirilen iş ortakları toplantısında, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19’un ekonomik etkileri, pandemi sonrası süreç, müşteri davranışlarındaki değişimler ile fırsat ve riskler değerlendirildi. Türkiye çapında çeşitli illerden 168 Prometeon iş ortağının ve iş ortakları çalışanlarının katıldığı online buluşmada Prof. Dr. Emre Alkin, pandemi sonrası dönemle ilgili ekonomik değerlendirmelerde bulunurken, iş ortaklarından gelen soruları da yanıtladı. Toplantı kapsamında ayrıca, yurtdışı pazarlar ve ihracat öngörüleri, pandemi sonrası Avrupa’daki ekonomik durum da ele alındı.

Prometeon’un iş ortakları ile gerçekleştirdiği ‘Prometeon Online’ toplantılarının önümüzdeki dönemde de devam edeceğini ifade eden Prometeon Türkiye, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, “Prometeon Türkiye olarak, pandemi sonrası sürece tüm iş ortaklarımızla, ortak akıl ve iş birliği ile hazırlanıyoruz. Bu kapsamda Prometeon Online adını verdiğimiz online iş ortakları toplantılarımızı başlattık. Önümüzdeki dönemde premium kalite ürünlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak, ProTruck servislerimizle lastik konusundaki maliyetlerini en aza indirmek üzere var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz