Özköprü Turizm, Filosuna Kattığı 5 Tourismo 15 RHD’nin 2’sini Teslim Aldı

0
2583

Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak misyonu doğrultusunda araç parkını yenileyen Özköprü Turizm, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı 5 adet Tourismo 15 RHD model otobüsten 2’sini teslim aldı.

Yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren Özköprü Turizm, en konforlu, en güvenli ve en uygun maliyetlerle müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor. Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için araç parkını yenileyen şirket, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı 5 adet Tourismo 15 RHD model otobüsün 2 adedini teslim aldı.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.’nin desteği ile Mercedes-Benz Türk Bayisi Hasmer Otomotiv tarafından satışı yapılan araçlar için 26 Nisan 2022 tarihinde teslimat töreni düzenlendi. Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde gerçekleştirilen törende araçlar; Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın ve Hasmer Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Yaşar Şahin tarafından, Özköprü Turizm Genel Müdürü Aziz Köprü, Malitur Genel Müdürü Muhammet Ali Köprü ve Malitur Operasyon Müdürü Muhammet Fatih Köprü’ye teslim edildi.

Özköprü Turizm Genel Müdürü Aziz Köprü, törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “1999 yılında Köprü Turizm-Aziz Köprü ismi ile faaliyetlerine başlayan firmamız, 2013’te tüzel kişiliğe geçerek Özköprü Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. adını aldı. Titiz, güvenli ve güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinin takdirini kazanan şirketimiz, 1999 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor. Bugün, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığımız 5 adet Tourismo 15 RHD model otobüsten 2’sini teslim aldık. Yeni araçlarımızla; çağdaş, konforlu, güvenli ve uygun maliyetlerle standartlarımızdan ödün vermeden hizmet sunma misyonumuzun gereğini yerine getireceğimiz için çok mutluyuz. Markanın verdiği güven, araçların verimli yakıt tüketimi, 2.El değeri, güvenli sürüş ve yolculara sunduğu üst düzey konfor ile geniş servis ağı dolayısıyla Mercedes-Benz Türk’ü tercih ettik. Yakın bir gelecekte Mercedes-Benz Türk’ten 3 adet otobüs daha satın almayı planlıyoruz.”

ozkopru-turizm-satin-aldigi-5-adet-mercedes-benz-tourismo-15-rhd-model-otobusun-2sini-teslim-aldi-05.jpgHasmer Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Yaşar Şahin ise, “Daha önce 2.El araç satışı gerçekleştirdiğimiz Özköprü Turizm’e ilk kez sıfır otobüs sattığımız için oldukça mutluyuz. 5 adet Tourismo 15 RHD model aracımızdan, Hoşdere Otobüs Fabrikamızın üretim bantlarından yeni inen 2 adet otobüsü bugün teslim ettik. Sözleşmemiz kapsamında önümüzdeki Haziran ayında 3 adet Tourismo 15 RHD model aracımızı daha firmaya teslim edeceğiz. Bu yıl ilk kez sıfır otobüs satışı yaptığımız Özköprü Turizm ile önümüzdeki dönemde de iş birliğimizin büyüyerek devam edeceğine yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

ozkopru-turizm-satin-aldigi-5-adet-mercedes-benz-tourismo-15-rhd-model-otobusun-2sini-teslim-aldi-04.jpgMercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu da şunları söyledi: “1999 yılından beri yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan ve 2013’ten beri Özköprü Turizm adı ile müşterilerine hizmet veren firmamıza yeni araçlarını teslim ettiğimiz için çok mutluyuz. Her zaman daha iyisini sunmak hedefimiz doğrultusunda, müşterilerimize daha gelişmiş araçlar sunmak için AR-GE çalışmalarımızı durmaksızın sürdürüyoruz. Gelecekte de müşterilerimize en iyi araçları sunmak için aralıksız çalışmaya devam edeceğiz. Yeni teslimatla birlikte otobüs filosunun gücünü önemli bir oranda artıran Özköprü Turizm firmasına yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Bu teslimatın hayata geçirilmesinde emeği geçen Hasmer Otomotiv bayii çalışanlarına, finansman desteği sağlayan Mercedes-Benz Kamyon Finansman’a, ekip arkadaşlarıma ve değerli Özköprü Turizm yöneticilerine teşekkür ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz