Özbekistan Nakliye Hizmeti

0
3294

Özbekistan nakliye işlerinizin güven içerisinde organize edilip ve hızlı ulaşım sağlanmasını istiyorsanız Saygınlar Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Son yıllarda İnşaat sektörünün gözdesi olan Özbekistan’a Türkiye müteahhitleri proje yatırımları yapmaktadır.

İnşaat projesini yüklenici firmalar tedarik edeceği inşaat malzemesi, iş makinelerini Türkiye’den Özbekistan’a göndermektedir. Karayolu taşımaları ile giden inşaat ürünleri ve ekipmanları genelde Taşkent Başta olmak üzere çeşitli İllerine dağıtım yapılmaktadır. Özbekistan’ın önemli illeri arasında: Taşkent, Buhara, Nukus, Semerkand, Navoiy nakliye hizmetine bizimle hemen ulaşın.

 

Özbekistan Nakliye Firmaları

Firmamız Ortadoğu Ülkelerine taşımalarında güçlü olmanın avantajını kullanarak mevcut müşterilerinin talepleri doğrultusunda Özbekistan, Türkmenistan pazarına giriş yaptı. Özbekistan nakliyeye başlamamız mevcut filomuzu genişleterek pazarın büyük kısmına yayılma ile oldu. Günden güne güçlenen filo ve ekibimizle Özbekistan’ın aşağıdaki İllerine sürekli taşımalar gerçekleştirmekteyiz. Özbekistan nakliye firmaları çalışmalarında Türkiye – Özbekistan arası TIR nakliye çalışmaları yapar. Saygınlar Nakliyat olarak Özbekistan TIR Nakliye işlemlerini kurumsal olarak yapan şirkettir. C2 Belgesi, İSO 9001 Belgesi, CMR Sigortası güvencesi ile Özbekistan nakliyat firmaları içerisinde lider konumdadır.

Özbekistan Taşkent Nakliye

 

Özbekistan’da en çok yük taşımacılığın yapıldığı İl olarak şüphesiz Taşkent gösterilir. Başkent olmasının yanında İnşaat proje yatırımlarının büyük bölümü Taşkent’e yapılmaktadır. Özmal araçlarımız Özbekistan yük teslimatlarının büyük kısmını Özbekistan Taşkent’e yapmaktadır. Şoförlerimizin uzman olduğu İllerin başında gelir. Taşkent nakliye ihtiyaçlarınıza doğru çözümler sunarız. Araçlarımız Özbekistan nakliye hizmetinde proje bazlı taşımaların büyük çoğunluğunu Taşkent’e boşaltır. Başkent olması nedeniyle proje fiyatlarının baz alındığı il olarak bilinir. Hızlı çözüm talep ediyorsanız taşımacılık hizmetinde kurumsal olarak ihtiyaçlarınıza çözümler sunarız.

Buhara (Buxoro) Nakliye

Özbekistan taşıma çözümlerimiz içerisinde Buhara İline düzenli olarak parsiyel, komple ve frigo taşıma yapmaktayız. Soğuk zincir taşımalarımızda hızlı ve sağlam teslimat ile yüklerinizin güven içerisinde varışını sağlıyoruz. Buhara Kenti

Semerkand (Samarqand) Nakliye

Özbekistan yük taşımacılığında ekibimizin uzman olduğu iller arasında olan Serkand İline düzenli parsiyel ve komple sevkiyatlarımız gerçekleşmektedir.

Diğer Sevkiyat Hizmeti Sunduğumuz Özbekistan Şehirleri

Urgenç (Urganch), Nukus, Zarafşan Nakliye hizmeti yaptığımız Özbekistan bölgeleri arasındadır. Dağıtım ağımızın profesyonel ekiple planlı yapılması sizi rahatlatan müşteri odaklı anlayışı ile hareket etmemizden dolayıdır. Yüklerinizin garantili şekilde taşınmasını ancak güçlü firmalar yapabilir. Saygınlar Nakliyat olarak güçlü yapımız ve geniş araç filomuzla hizmet sunuyoruz.

Özbekistan Sevkiyat Planlaması

Yurtdışı taşımalarınızın planlı ve zamanında varış yapmasını istemez misiniz? Şirketimizin profesyonel çalışanlarıyla üretim aşamalarınızın ve sevkiyat planlamısını birlikte yaparak zamanında teslimat ile rahat edin. Yılların tecrübesi ile planlı olarak Özbekistan nakliye hizmetini sunarız.

Özbekistan Nakliye Frigo TIR Teslimatı

Özbekistan frigo nakliye hizmetinde iddialıyız. Yıllardır gıda, soğuk zincir taşımacılığında Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine taşımacılıkta lider firmayız. CMR Sigortalı Özmal araç filomuzla ister artı derece isterse eksi dereceli taşımacılık olsun. Frigofirik dorselerimizle Türkiye – Özbekistan arası termoking taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Şoförlerimiz frigo taşımacılığı konusunda gerekli eğitime sahip ve profesyonel hizmet vermeye odaklıdır. Bilinçli şekilde yaptığımız işi en iyi şekilde organize edilmek üzer kurumsal yapıya sahibiz.

Özbekistan’a Türkiye’den ve Avrupa’dan ihracat, ithalat ve transit taşımaları düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Özbekistan’da araçların istihap hadleri ise 40 Ton 13,60 TIRlar içindir.  Türkiye’den ihracat taşımalarında ihracatçı firmaların talepleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Bu çözümler arasında Proje taşımacılığı, frigo taşımacılığı normal tır taşımacılığı yer almaktadır.

 

Kaynak: Özbekistan nakliye firmaları

İletişim: sales@sayginlarnakliyat.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz