Mercedes-Benz Citan 2021′ de Geliyor!

0
21406

Mercedes-Benz HTA, geniş bir alan için tüm müşteri gereksinimlerini karşılayan küçük, orta ve büyük segmentte ürünler sunmaya devam ediyor. Küçük van segmentinde, Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Van ürün portföyünün bir parçası olarak kompakt küçük van Citan’ın halefini 2021’in ikinci yarısında sunacak. Platform ayrıca tamamen elektrikli bir versiyon da içerecek.

Yeni Mercedes-Benz Citan, kapsamlı bir şekilde yenilendi. Araç, ayırt edici tasarım, güvenlik ve bağlantı açısından markaya özgü DNA’ya sahip olacak.

Kompakt dış boyutlar ve aynı zamanda iç mekanda yüksek depolama hacmine sahip geniş alan, özellikle şehir içi dağıtım taşımacılığında küçük kamyonet için çeşitli olası uygulamalara olanak tanıyacak çekilde tasarlandı. Aracın hem sol hem de sağ tarafında geniş açılan sürgülü kapılar ve alçak yükleme eşiği, aracın içine rahat erişim ve aracın kolay yüklenmesini sağlayacak. Araç konsepti, yüksek işlevselliği ve değişkenliğine ek olarak kapsamlı güvenlik donanımı ve yüksek seviyede sürüş konforu sağlacak.

Bekleyelim görelim…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz