Krone, Kare Lojistik’e 5 adet Profi Liner Teslimatı Gerçekleştirdi

0
1550

 Krone’nin Tire’deki fabrikasında, Kare Lojistik ile varılan 15 adetlik anlaşmanın ilk 5 adedi teslim edildi.Kare Lojistik’in yatırımında Krone markasını tercih etmesinden dolayı gurur duyduklarını ifade eden Krone Türkiye CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Akgün, “2020 yılına çok güzel bir giriş yaptık. Yükselen ivmemizi Türkiye’nin en önemli nakliye filolarıyla taçlandırıp güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Son olarak bugün, Tire fabrikamızda Kare Lojistik’e 5 adet Profi Liner teslim ettik. Bugün teslim ettiğimiz araçlar Kare Lojistik filosu için ilk olma özelliği taşıyorlar. Bu da bizim heyecanımızı daha çok arttırıyor.

Her geçen gün Türk nakliyecisiyle ilişkilerimizi güçlendiriyoruz. Ürünlerimize çok güveniyoruz. Biliyoruz ki bizi tercih eden nakliyecilerimiz hem şöförlerinden olumlu geri dönüşler alacak, hem de daha kârlı operasyonlar yürüteceklerdir. Türkiye’ye geldiğimiz günden beri Türk nakliyecisiyle hep iç içe bir süreç yönetiyoruz. Herkesin daha memnun hissettiği bir lojistik dünyası için en üst düzey kaliteye en uygun fiyatlarla erişebilme imkanı sağlıyoruz. Kare Lojistik’e bu yatırımlarının tekrar hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

“Krone’nin marka değerini daha iyi anladık”

Krone’nin Tire fabrikasındaki titizliğe ve düzene hayran kaldıklarını ifade ederek sözlerine başlayan Kare Lojistik Genel Müdürü Berk Yalçınkaya yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Uzun süredir takip etmekte olduğumuz Krone markasının ürün geliştirmedeki başarısı ve yenilikçi anlayışı bu tercihimizin ana etkenleri oldu. Krone’nin piyasada edinmiş olduğu marka değeri ve kalitesini bu ziyaretimizde daha iyi anlamış olduk. Burada çok üst düzey bir üretim faaliyeti gerçekleştiriyorlar. Aynı zamanda araçlarımız Avrupa’nın neredeyse her yerine gidiyorlar.

Krone’nin hem Türkiye’de, hem de Avrupa’da çok yaygın bir satış sonrası servis ağı mevcut. Tüm bunlara ek olarak fiyat politikasında da oldukça rekabetçi oldular. Kısacası kalitenin yanında, bize sunulması gerekenleri eksiksiz bir şekilde sundular. Bu araçlardan beklediğimiz performansı alacağımıza inanıyorum. Kare Lojistik olarak planlı bir şekilde büyüyoruz. 2020’nin ikinci yarısında iş hacmimizde, içinde bulunduğumuz pandemi sürecine rağmen ciddi bir yükseliş beklediğimizi ve bu yükselişle birlikte filomuza yeni Krone treylerler ekleyeceğimizi de belirtmek isterim.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz