IVECO, DEĞİŞİMİN KENDİSİ OL SLOGANIYLA 2024 YENİ ARAÇ LANSMANINI BARCELONA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ

0
744

IVECO, DEĞİŞİMİN KENDİSİ OL SLOGANIYLA
2024 YENİ ARAÇ LANSMANINI BARCELONA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ

  • IVECO, tarihinde ilk kez bugüne kadar yapılmış en büyük yatırımla tüm ürün ve hizmet yelpazesini yeniliyor. Barselona’da gerçekleşen lansmanda IVECO’nun iş verimliliği, sürdürülebilirlik, sürücü deneyimi ve bağlanabilirlik olmak üzere dört temel unsur üzerine inşa edilen değişimi ve tüm süreçler öne çıkarılıyor.
  • IVECO, bu organizasyonla eksiksiz mobilite çözümleri sağlamak için kapsamlı hizmetlerini, en son teknolojilerle geliştirilip üretilmiş ürün portföyünü ve çok enerjili ürün yelpazesini dünyaya tanıtıyor.
  • Yaklaşık bir ay önce Busworld 2023’te duyurusunu gerçekleştirdiği yeni marka kimliği, IVECO’nun tarihinde yeni bir dönemin başlangıcının da işareti aynı zamanda.

IVECO, İspanya’nın Barselona kentinde düzenlediği lansmanla müşterilerine, bayilerine, ortaklarına ve uluslararası basına yenilenmiş tüm ürün yelpazesinin ve hizmetlerini tanıttı.

DEĞİŞİMİN KENDİSİ OL” teması ile gerçekleşen etkinlikte IVECO, geleceğin zorluklarına karşı değişimi kucaklamak için IVECO’ya katılın davetinde bulundu. Son dört yılda enerjisini ve kaynaklarını pazarın hızlı gelişimini öngörmeye adayan marka, ürünlerini müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre yenilemek için yatırımlar yaptı. Sınıfının en iyisi endüstri oyuncularıyla ortaklıklar geliştirerek inovasyonu hızlandırdı. Müşterilere her iş ihtiyacı için sürdürülebilir ve karlı çözümler sunma yolunda çok enerjili ürünler geliştirdi. Elektrikli araç alternatiflerinin geliştirilmesini hızlandırdı ve Almanya’nın Ulm kentinde ilk IVECO ağır hizmet tipi elektrikli kamyonu ürettiği özel bir üretim merkezi kurdu. Araçları ve gereksinimleri etrafında 360 derecelik bir ekosistem oluşturarak müşterilerin işleriyle daha bağlantılı hale geldi ve hizmet stratejisinde bir adım daha ileri gitti. Son derece dinamik bir endüstride IVECO, müşterilerinin güvenilir ortağı olmak için hızla gelişti. Marka, değişimi ele alırken zorlukların üstesinden başarıyla gelirken müşterisini de hep destekledi.

Etkinlikte konuya dair yorumlarını paylaşan Iveco Group Kamyon İş Birimi Başkanı Luca Sra, şunları söyledi: “Değişim için çabalamak, son dört yılda tüm kaynaklarımızı adadığımız tam zamanlı bir iştir. 2019’da yeni bir yolculuğa başladık ve müşteri odaklı ve tamamıyla onların ihtiyaçlarına göre araçlarımızı yeniden şekillendirdik, geliştirdik ve IVECO’da derin bir evrim geçirdik. Müşterilerimizin bize duyduğu güvenden dolayı hem çok çalıştık hem hızlı yol aldık. Şimdi gururla belirtmek isterim ki bugün tarihimizde yeni bir sayfa açıyoruz. Full Range Model Year 2024 Lansmanı ile korkusuzca ilerleme, 360 derece mobilite ekosistemi ile, tüm segmentlerde ihtiyaçlara göre en uygun teknoloji seçimi ve en kapsamlı hizmet teklifiyle müşterilerimizi destekleme kapasitemizi gösteriyoruz.”

Çok enerjili bir ürün yelpazesi

IVECO, tarihinde ilk kez 1 milyar Euro’luk yatırımla tüm ürün yelpazesini tek seferde yeniledi. IVECO, bu son teknoloji ürünü seriyi geliştirirken dört temel unsura odaklandı: iş verimliliği, sürücü deneyimi, sürdürülebilirlik ve bağlanabilirlik.

Müşterilerin işletmeleri etrafında inşa edilen ve sürücülerin hayatlarını hem daha kolay hem daha konforlu hale getirmeyi amaçlayan yeni özellikler, yenilikler tüm araç sistemlerini kapsıyor. İyileştirmeler, ağır hizmet segmentinde son teknoloji ürünü bir motorun piyasaya sürülmesi gibi itiş gücünden, sürücü odaklı yeniliklere işlevsellikten ergonomiye kadar en ufak detayları kapsıyor. Yenilikler daha güvenli sürüş için gelişmiş teknolojiye sahip gelişmiş -bu insan-makine arayüzüne kadar uzanan tüm alanlara dokunuyor.

IVECO’nun toplumu ileriye taşıma ve taşımacılık sektörünün sürdürülebilir dönüşümünü güçlendirme arzusu, müşterilere operasyonel ve iş gereksinimlerine en uygun teknoloji seçeneği sunan çoklu enerji yaklaşımını yönlendirmektedir. Teknolojinin misyona uyum sağlaması ve misyon hedeflerine ulaşması gerektiği ilkesinden yola çıkan IVECO, çevresel etkileri azaltmak için doğal gazla çalışanlar dahil olmak üzere içten yanmalı motorlu araçlarını geliştirmeye devam ediyor. IVECO bu kapsamda hafif ve ağır serilerinin elektrikli versiyonlarını geliştirdi.

Eksiksiz mobilite çözümleri sağlamak için kapsamlı hizmet teklifi

IVECO, müşterilerin araçlarını, filolarını kolay ve verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak, toplam sahip olma maliyetlerini azaltmak, karlılıklarını artırmak için tasarlanmış, olan IVECO Servisleri ile yeni ekosisteme uygun hizmet çeşitliliğini tamamlıyor. Yeni ve yenilenmiş araçların tamamı aynı zamanda sürücülerin yolculuk süreçlerini iyileştirmek, konforlarını ve güvenliklerini artırmak için geliştirilen hizmetleri de kapsıyor.

IVECO, üretkenliği artırarak, toplam sahip olma maliyetini azaltarak ve aracın menzilini ve enerji verimliliğini en üst düzeye çıkararak elektrikli araçlara geçişi kolaylaştırmak için tasarlanmış eMobility’ye özel hizmetlerle müşterilerinin sıfır emisyonlu mobiliteye geçişini destekliyor.

IVECO, GATE ile (Yeşil ve Gelişmiş Ulaşım Ekosistemi), elektrikli mobiliteye erişmek isteyen “yeşil” ticari araçların uzun vadeli kiralanması için yenilikçi, her şey dâhil, kullanım başına ödeme iş modeli sunmaktadır.

Yeni dönem yeni logo: Değişimin güçlü bir sembolü

IVECO, 48 yıl önce başlayan bir yolculuğun doruk noktası olan tarihinde yeni bir bölümün açılışını, değişim kavramını somutlaştıran yeni bir marka kimliğinin tanıtımıyla kutladı. Markanın dinamizmini ve yenilikçiliğini ifade eden siyah renkteki yeni logo, markanın tarihiyle gurur verici bir bağ kuruyor: Kalbindeki mavi enerji rengindeki ışık parlaması, IVECO’nun mirası ile yeni enerji geleceği arasındaki kavşağı temsil ediyor.

IVECO’nun köklü geçmişiyle güçlü bir bağ kurarken hızla gelişen modern bir topluma hizmet etmek için nasıl ilerlediğini gösteren bu yeni marka kimliği, önümüzdeki yıllarda IVECO’nun ürün ve hizmet dönemine eşlik edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz