İş Makinalarının En İyi Çözüm Ortağı:Cleanfix

0
1369

 Türkiye’de bulunan üretim, satış ve servisi ile Asya, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine erişim sağlayan markanın Türkiye Genel Müdürü Helin Koç Cleanfix’i şöyle anlatıyor: “Cleanfix fan, çift yönlü fan sistemlerinde son teknolojiyi kullanıcıları ile buluşturuyor. Cleanfix Fan kanatları kendi ekseni etrafında 180 derece dönebilen ve böylece soğutma işleminin yanında radyatör temizleme işlemi de yapabilen dünyada tek olma özelliğine sahip bir sistemdir.”

Cleanfix fanlar geniş bir kullanım alanına sahip olup; inşaat, tarım ve ormancılık, atık ve geri dönüşüm makineleri gibi bir çok endüstriyel ekipman, ve özel makinelerde kullanılıyor. Yenilikçi veteknolojik fanları, hararet ve radyatör temizliği ile ilgili sorunları önlemeye yardımcı oluyor.

Cleanfix Genel Müdürü Helin Koç
Cleanfix Genel Müdürü Helin Koç

Türkiye ve dünyadaki yatırım hedeflerine yönelik planlarını anlatan Cleanfix Genel Müdürü Helin Koç, kaliteli hizmet sunmanın en öncelikli hedefleri olduğunu belirtti.

Ar-ge, Ür-Ge Yatırım yapmanın önemine değinen Koç, tüm markaların standart fanları haline gelip dünya vizyonu ile sektörde örnek teşkil etmeyi hedeflediklerini söyledi.

Ayrıca, personel eğitimine yatırım yapmanın marka verimliliği açısından da oldukça avantajlı olacağını vurgulayıp bunun yanı sıra servis ağlarını da büyütmeyi amaçladıklarının altını çizdi. Satış ve sonrası hizmetlerinde hızlı ve kaliteli bir yaklaşımla, müşteri odaklılığını her zaman ön planda tutmaya çalıştıklarını belirten Cleanfix Türkiye Genel Müdürü, kullanıcılardan aldığı geri dönüşler ile de müşteri memnuniyetini ispatladığını belirtti.

Hem zamandan hem yakıttan tasarruf sağlayarak kaliteden ödün vermeden büyüyen 20 yıllık marka, hem müşterileri hem de personeli ile kurduğu iletişimde örnek olan ender markalardan biri olmak yolunda emin adımlarla ilerliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz