GRW, Toddin’deki Schmitz Cargobull Üretim Tesisini ve Çalışanlarını Devralıyor

0
5706

Silo ve tanker üreticisi GRW, Mecklenburg-Batı Pomeranya, Toddin’deki Schmitz Cargobull’un motorlu taşıt üst yapıları tesisini temmuz ayı itibariyle devralıyor.

GRW Europe, Toddin tesisinde Avrupa pazarı için silo ve tanker treyler üretiyor. Toddin sahasında Schmitz Cargobull motorlu araç gövdelerinin üretimine devam edilecek. Schmitz Cargobull, GRW Holdings’in yüzde 40 hisseye sahip bulunuyor. Atılan bu adımla birlikte iki şirket işbirliğini daha da güçlendiriyor.

GRW Avrupa’dan Gerhard van der Merwe (CEO) ve yönetici Dirk Nuxoll “Almanya’daki üretim tesisi ile GRW markasını güçlendiriyoruz ve Avrupa’daki taahhüdümüze dair net bir sinyal gönderiyoruz. Müşterilerimizin özel isteklerini yerine getirmek için daha hızlı tepki verebilir ve bir ortak olarak Schmitz Cargobull ile ürün yelpazemizi daha da genişletebiliriz” diye konuştular.

GRW silosu ve tanker treylerleri, TrailerConnect® telematik sistemi ile donatılacak ve gelecekte Schmitz Cargobull MODULOS yürüyen aksam ve ROTOS aksları ile donatılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz