Erşenler Tarım’ın Tercihi MAN TGX Oldu

0
2883

19 yıllık tecrübesiyle Kömürcülük, Çeltik Kabuğu, Tavukçuluk, Büyükbaş Hayvan ve Tarım alanlarında hizmet veren Erşenler Tarım, filosuna Lokman Koçaslan Otomotiv’den 6 adet MAN TGX’i dahil etti.

“MAN’DAN ÇOK MEMNUNUZ”

Filolarına MAN markasını dahil etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Erşenler Tarım Ortağı Mehmet Erdoğan, “Kuruluş yılımız olan 2003 yılından beri ilk günden itibaren hem hizmet kapasitemizi, hem de ürün gamımızı geliştiriyor, her geçen gün üzerine koyarak ilerliyoruz. Müşterilerimiz ve piyasanın talepleri doğrultusunda en yüksek kalite ürünü, en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Yüksek kalite anlayışını temel alan bir firma olarak, tüm iş ortaklıklarımızda bu konuya dikkat ediyoruz. Bu nedenle hem kalitesi, hem güvenilirliği hem de verimliliği açısından sınıfının en iyilerinden olan MAN ile çalışıyoruz. Bunun yanı sıra hem satış, hem de satış sonrası hizmetlerde ihtiyacımız olan tüm desteği eksiksiz bir şekilde bizlere sunan Lokman Koçaslan Otomotiv’e teşekkür ederiz.” dedi.

“TERCİH KAYNAĞI OLMAK BİZİM İÇİN GURUR KAYNAĞI”

Lokman Koçaslan Otomotiv’in müşteri memnuniyetini temel aldığını ve hizmet verdiği bölgelerde tercih kaynağı olmanın büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Lokman Koçaslan Otomotiv Satış Temsilcisi Melih Kazi, “Lokman Koçaslan Otomotiv olarak müşterilerimizin çözüm ortağı olmak, müşterilerimizin operasyonel maliyetlerini en aza indirgemek ve en kaliteli hizmeti vermek bizlerin temel amacı. Tüm bu amaçlar doğrultusunda, Bigadiç’in başarılı firmalarından olan Erşenler Tarım ile yapmış olduğumuz işbirliği bizler için çok değerli. Kendilerine teşekkür ediyor, araçlarımızın kendilerine hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz